KDO JSME

Parta kamarádů, podnikatelů a nadšenců. Vytváříme nebo (spolu)vytváříme výjimečné lokální produkty a služby, které mají silnou značku, zajímavý příběh a společensky přidanou hodnotu. Naším motivem je společenská zodpovědnost, ať už v podobě dlouhodobé udržitelnosti, cirkulární ekonomiky, podpory dobročinnosti, kultury či inovací s pozitivním dopadem na svět kolem nás. 

ŠPORK TÝM

Parta kolegů a kamarádů. Z různých firem a různých oborů. Každý jsme jiný, ale všichni máme rádi život, dobré jídlo a pití. Bavíme se, cestujeme, poznáváme, podnikáme (a áno, občas i krachujeme), ale také pomáháme tam, kde je to potřeba.

Hledáme nebo (spolu)vytváříme výjimečné lokální produkty a služby, které mají silnou značku, zajímavý příběh a společensky přidanou hodnotu. Ty pak nabízíme výjimečným lidem, kteří stejně jako my milují život a dokáží se z něj radovat. Naším leitmotivem je společenská zodpovědnost v podobě
dlouhodobé udržitelnosti, cirkulární ekonomiky, podpory dobročinnosti, kultury či inovací s pozitivním dopadem na svět kolem nás.

Jsme TÝM ŠPORK!

Jiří Panuška

Jirka je týmový hráč, marketingový king a skvělý lídr. Jeho empatie zachránila nejedno jednání a projekt. Také je to náš největší sportovec: běhá ultratraily, všude  a vždy kdy může. Už dlouho hledá produkty, které mu dodají rychle energii ve zdravé podobě. Stal se naším specialistou na oříšková másla a tyčinky.

Katarína Machytková

Miluje nové výzvy, hledá nové projekty, produkty a stará se o to, aby vše pak fungovalo. Kromě toho je máma dvou malých dětí a tak nám trochu léta mezi pracovním a tím dětským světem. Miluje (nutně potřebuje) kávu a přirozeně se tak stala naší specialistkou na výběrovou kávu.

Radek Tureček

Radek je ředitel Červeného Jelena, který je známa úzce propojen. Nenchte se zmást jeho občasným přísným přístupem, vevnitř je to skvělý člověk. A taky milovník a odborník na vína, giny a skvělé jídlo, které vám rád doporučí .

Marek Fichtner

Mára, náš šéfkuchař na kterého jsme patřičně hrdí. Špičkový profesionál v oboru, takový ten archetyp gastro profíka, za kterým lidi jdou. A nám pomáha se značkami "Meat Jelen" nebo "Sweet Jelen", kde vymýšlí nové produkty.

Tereza Kindlová

Má na starosti kompletní správu webu. Tak jak ho tady vidíte, v celé své kráse. Kromě správy webu je velký nadšenec do sportu, který potřebuje neustále něco dělat. Na tvrdý alkohol ji neutáhnete, ale kvalitnímu vínku neodolá a tak pro Vás ochutnává všechny vína, za které ručí.

Miroslav Nekolný

Míra, kdo jiný vám načepuje pivo líp, než on? Několikanásobný finalista soutěže Pilsner Urquell Master Bartender, skvělý člověk s velkým srdcem a humorem. Běžte si s ním popovídat (ne jenom) o pivu, nebo se přihlaste na školu čepování, kde vás naučí jak správně čepovat a pečovat skvělé pivo.

Klára Řezníčková

Klárka je příklad toho, že když něco milujete, tak se může rychle stát, že se stanete jedničkou v daném oboru. Rozhodla se vyměnit ČVUT za cukrařinu, a udělala dobře! Její sladké dorty nebo zákusky jsou fakt něco!

TÝM ČERVENÉHO JELENA

K našim nejbližším kolegům patří tým Červeného Jelena, kterého najdete v Hybernské ulici 1034/5 v Praze. Jedná se o unikátní restauraci, která vznikla v prostoru bývalé Anglo-československé banky v kubisticko-modernistickém paláci Špork (podle kterého se jmenujeme i my ☺).

Červený Jelen má čtyři patra a v každém patře si můžete užít trochu jiný gastronomický zážitek. Hlavním patru se říká “Banka” a pochutnáte si tam na skvělém plzeňském pivu z 12m vysoké pivní věže a na skvělých prémiových steacích. Nižším patrům se říká “Trezor Marka Fichtnera” a ”Klubovna”. V Trezoru si třikrát do roka můžete užít Markovo sezónní menu. A v Klubovně zase školu čepování či teambuilding. A posledním patrem jsou salonky, ve kterých můžete v klidu pracovat přes den a přes noc si užít private dining.

Jsme TÝM ČERVENÉHO JELENA!

PARTNEŘI

Bez partnerů by Špork.cz neexistoval a my jsme jim moc vděční, že spolu s námi vytváří nesmírně zajímavé a kvalitní značky s krásným příběhem.

Mezi klíčové partnery patří: 2Media, Bontonfilm Promotions, Creaticom, Červený Jelen, Dos Mundos, Grem, L’Or Special Drinks, pantáta Míra Nekolný, skupina H5, vinařství Obelisk, vinařství Vican, a spoustu dalších...

PARTNEŘI, DĚKUJEME!

RCBG

Jsme hrdou součástí skupiny RCBG a.s., kterou v roce 2017 založilo pět přátel: Patrik, Radek, Lubo, Luboš a Jirka. Do skupiny mimo jiné patří několik restaurací v Plzni a Červený Jelen v Praze (více na webu H5), manažerské služby BC21 a naše společnost GT21.

KLUCÍ, DĚKUJEME!

×